klmz.rv.ua
  • lavka1

Литво та виготовлення кованих виробів будь-якої складності на замовлення

Виготовлення литва та кованих виробів будь-якої складності на замовлення є одним із пріоритетних напрямків діяльності ТОВ «Квасилівський ливарно-механічний завод». Для виробів заводу характерні висока міцність, довговічність і висока експлуатаційна якість.

Найбільш попитом сьогодні користується литво виготовлене з високоміцного сірого чавуну. Його популярність обумовлена графітом, що входить до його складу і підвищує міцність отриманого сплаву. Відливки з сірого чавуну активно використовуються в машинобудуванні, при виготовленні архітектурних елементів і форм, в художньому виробництві. Чавунне лиття із чавуну високої міцності широко застосовується у виробництві труб для водовідведення та водопостачання, газо і нафтопроводів.

Асортимент продукції, що випускається підприємством, включає в себе різноманітне лиття: для машинобудування, сільськогосподарських потреб, промисловості, комунального господарства, тощо. ТОВ «Квасилівський ливарно-механічний завод» працює із замовленнями будь-якого обсягу: як з серійними, так і з разовими.

На заводі також виготовляються паркові лавки з елементами ковки, металоконструкції та ковані вироби різної складності.

Одні з головних конкурентних переваг заводу — сучасні механізми контролю якості (процес виливки вироби контролюється на кожному етапі виробництва), індивідуальний підхід до потреб кожного замовника та гнучка цінова політика.

Ціни на продукцію та умови поставки можна узгодити за телефонами:

(0362) 20-30-12, (0362)20-32-28, (0362)20-41-90, (0362)20-48-17, (066)6624450, (096)5878901.