klmz.rv.ua

Люки каналізаційні

ТОВ “Квасилівський ливарно-механічний завод” виготовляє чавунні каналізаційні люки типів Л, С, В та МГ, – легкий, середній, великий та магістральний, відповідно, а також кришки люків. Корпуса і кришки люків відливаються з чавуну.
Люк чавунний тип “Л” (легкий) виготовляється за ГОСТ 3634-89 і призначений для установки на колодязях мереж водопроводу та каналізації в місцях, не призначених для проїзду автотранспорту (газони, тротуари) а також в зоні зелених насаджень. Умовне позначення люка на мережі побутової і виробничої каналізації Л (А 15) ВК – 77.
Люк чавунний типу “С” (середній) виготовляється за ГОСТ 3634-99 та застосовується для оглядових колодязів інженерних мереж водопроводу і каналізації.
Люк важкий встановлюється на загальноміських автомобільних дорогах. Умовне позначення люка на мережі побутової і виробничої каналізації Т.

Назва Ціна
Люк Л (легкий, 55 кг) дог.
Люк С (середній, 75 кг) дог.
Люк В (важкий, 100 кг) дог.
Люк МГ (магістральний, 125 кг) дог.
Кришка люка «Л» дог.
Кришка люка «В» дог.
Параметер Люк “Л” Люк “С” Люк “В” Од. Виміру
Витримуюче навантаження 30 (3) 150 (15) 250 (25) кН (тс)
Маса комплекту (корпус і кришка), не більше 70 112 125 кг
Габаритні розміри
Діаметр 770 870 870 мм
Висота 90 120 120 мм
Корпус люка встановлюють горизонтально на підготовлену бетонну основу або цегляну кладку і бетонують.
Верх корпуса люка при встановленні повинен співпадати з рівнем полотна дороги.
Люки на проїжджій частині вулиць встановлюють вушками вздовж основного напрямку руху транспорту і надписом на кришці, який визначає найменування інженерної мережі, назустріч руху транспорту.


Цю сторінку знаходять за запитами:

Люки каналізаційні, Люки каналізаційні ціни, Люки каналізаційні Рівно, Люки каналізаційні чавунні, люк Л, люк С, люк В, люк МГ, кришка люка придбати, кришка люка Л, кришка люка С, каналізаційні люки від завода-виробника, придбати каналізаційні люки